Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Anel Grup Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Anel Grup Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Anel Grup İnsan Kaynakları , İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Anel Grup insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Anel Grup iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

Çoklu Değerlendirme Süreci

Mülakata davet ettiğimiz adaylarımıza her pozisyon için tanımlanmış seçme ve değerlendirme sürecini uyguluyoruz. Özgeçmişi uygun bulunan adayların İnsan Kaynakları İş Ortaklığı tarafından görüşmeye davet edilmesi ve karşılanması, kurum kimliğimizi doğru yansıtabilmemiz için önemlidir. Aday ile biz Yetkinlik Bazlı Mülakatı gerçekleştirirken, ilgili Süreç Sorumlusu ise Teknik Mülakatını gerçekleştiriyor. Adayların farklı bakış açılarıyla da değerlendirilebilmesi için pozisyonun yan uzmanlık alanlarından sorumlularla da işbirliği yapıyoruz. İşe alım sürecinde uyguladığımız çoklu değerlendirme yapısı ile adayın çalışacağı diğer birimler ile tanışması, bakış açıları ve iş yapış biçimlerini tanımasını, aynı şekilde diğer birimlerin de aynı fırsatı değerlendirmesi ve kişinin yetkinlikleri ve işe uygunluğu ile ilgili görüşlerini belirtmelerini bekliyoruz. Böylece daha uzun soluklu ve verimli bir çalışma süreci için sağlam temeller attığımıza inanıyoruz.

Uygun Pozisyonlar: MEKANİK BAKIM TEKNİKERİ, ÜRETİM VE BAKIM SORUMLUSU, ELEKTRİK SAHA MÜHENDİSİ, VAKIF STAJYERİ, ELEKTRİK BAKIM TEKNİKERİ, TEKLİF SORUMLUSU

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.