Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Anel Grup Personel Alımı İş İlanları 2015

Anel Grup Personel Alımı İş İlanları 2015

Anel Grup  Personel Eleman Alımı 2015

Anel Grup  iş ilanları 2015  yılında bir çok iş arayan için iş imkanı saglamaktadır. Bu ilanlara başvuruda bulunabilir ve belki de kısa zamanda iş sahibi olabilirsiniz.

Anel Grup İnsan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz. Anel Grup İnsan kaynakları tarafından yayınlanmış olan açık pozisyonları ve  ilanları İsterseniz beraber inceleyelim.

Anel Grup  Hakkında:

Uluslararası kalite standartlarında güvenilir mühendislik çözümleri, kapsamlı ve her açıdan uzmanlık gerektiren projelere elektromekanik taahhüt hizmeti sunuyoruz. Attığımız her adımda insana ve doğaya saygıyı esas alıyor, topluma ve tüm iş ortaklarımıza değer katmanın önemine inanıyoruz. Toplumun gelişimi ve çağdaşlaşması için eğitim ve sanat başta olmak üzere sosyal sorumluluk projelerinde sürekliliği sağlıyoruz.

Müşterilerimize en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunarak, bulunduğumuz coğrafyada ilk tercih edilen elektromekanik taahhüt firması olmayı, malzeme ve hizmet tedarikçileri ile güvene ve karşılıklı kazanca dayalı sürdürülebilir ilişkiler kurarak yalın ve kilit bir konumda kalmayı,  projelerimizde verimli bir risk ve maliyet yönetimi ile sürdürülebilirliği amaçlıyoruz.

Anel Grup  Uygun Pozisyonlar:

TEKLİF YÖNETİCİSİ

UZMAN ELEKTRİK TEKLİF MÜHENDİSİ

DÖNEMSEL / ELEKTRİK BAKIM TEKNİKERİ

KIDEMLİ ELEKTRİK SAHA MÜHENDİSİ

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ GRUP YÖNETİCİSİ

Anel Grup  personel ve eleman alımı iş ilanları bu şekilde verilmiştir.Bu ilanlar  haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İnternet sitemizden güncel ilanları takip edebileceğiniz gibi bu ilanlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bir diğer yandan aşağıda verdiğimiz link adresi üzerinden bu ilanların detaylarına, diğer ilanlara ulaşabilir ve bunların hepsine eğer isterseniz bu adres üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Anel Grup  Personel Eleman Alımı İş Başvuru Adresi:.

http://www.kariyer.net/anel-grup-is-ilanlari-c2309-p14377/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.