Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Anadolu Jet Kabin Memuru Alımı 2016

Anadolu Jet Kabin Memuru Alımı 2016

Anadolu Jet Kabin Memuru Alımı 2016

Türk Hava Yolları’ kuruluşu olan Anadolu Jet 2008 yılında Türk Hava Yolları tarafından Anadolu uçuşları için kurulmuş olup kuruduğu günden bu güne kadar çalışmalarını başarılı şekilde sürdürmektedir. Özellikle iç hat uçuşlarında en çok tercih edilen Hava yolu şirketi olan Anadolu Jet 29 Uçağı ile müşterilerine kaliteli ve ucuz hizmeti amaç edinmiştir.”Uçmayan Kalmasın” sloganı ile müşterilerine daha iyi hizmet vermeye çalışan Anadolu Jet her geçen gün hem uçak filosunu hemde uçtuğu şehir sayısını artırmaktadır.

Anadolu Jet müşterilerine daha iyi hizmet vermek için çalışmalarını THY şirket politikalarını kendine ilke edinmiş ciddi bir hava yolu şirketidir. Aslında Anadolu jet hizmet politikası olarak Tür Hava Yolları ile aynıdır. Anadolu Jet’in tek farkı uçaklarında koltuk mesafelerini daraltarak daha yolcu kapasitesini yükseltip müşterilerine uygun fiyata uçuş avantajı sağlamaktır.

AnadoluJet İş Başvurusu 2016

Anadolu Jet iş başvurularını THY kuruluşu olduğu için Türk Hava Yolları üzerinden yayınlamaktadır. Türk Hava Yolları tarafından yayınlanan kabin memurluğu ilanlarına başvuru yaparak Anadolu Jet bünyesine katılabilirsiniz. Sizde Anadolu Jet veya Türk Hava Yolları bünyesinde kabin memuru olmak istiyorsanız. Türk Hava Yollarının internet sitesi olan www.thy.com.tr internet sitesini kullanarak kariyer sayfasındaki iş ilanları bölümünden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Anadolu Jet Kabin Memuru Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. ramazan dedi ki:

    bu işi istiyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.