Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Anadolu Grubu Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Anadolu Grubu Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Anadolu Grubu İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlaımız Anadolu Grubu sağlık sektöründe çalışmalarına devam eden büyük özel sağlık kuruluşudur. Bu başarılı grup her yıl bünyesine dahil etmek üzere eleman işçi alımları yapıyor. Sizlerde başarılı şirketlerden birisi olan Anadolu Grubunda çalışmak ve bir iş sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamında verdiğimiz kariyer bilgilerini takip ederek holdinge iş başvurusu yapabilirsiniz

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

İşe Alma ve Yerleştirme Sistemi

Her yılın başında yapılan “İnsan Gücü Planları” doğrultusunda, boş kadrolara uygun kişiler öncelikle şirket içinden ve Grup içinden temin edilmeye çalışılır. Şirket ve Grup içinden boş kadro ihtiyacı karşılanamadığı takdirde dış kaynaklara başvurulur.

Grup şirketlerimizdeki her bir pozisyon için, pozisyonun gerektirdiği nitelikler tanımlanmıştır ve işe alımlarda, adaylarda tanımlanan bu niteliklerin varlığı ve düzeyi aranmaktadır. İş tanımlarından hareketle pozisyona özel tecrübe, yabancı dil bilgisi gibi özellikler de değerlendirilmektedir. Pozisyonun gerekliliklerinin yanında, adayların Anadolu Grubu kurum değerleri, kültürü ve yetkinlikleri ile ne ölçüde bağdaştığı incelenmekte, ve önemle göz önünde bulundurulmaktadır. Anadolu Grubu’nun tüm üyelerinin, kurum kültürümüze bağlı, ekip çalışmasına inanan, iletişime açık, gelişmeye önem veren, kültürlerarası çalışabilen, ürün kalitesini ve müşteri tatminini gözeten, katılımcı, girişimci ve yenilikçi bireyler olmaları beklenmektedir.

Oryantasyon Sistemi
Grubumuzda işe başlayan tüm çalışanlarımıza oryantasyon programı düzenlenmektedir. Oryantasyon Sistemi’nin amacı, Grubun değerlerini, kurum kültürünü, çalışma ilkelerini ve politikalarını yeni çalışanlara aktarmaktır. Aramıza yeni katılanlara Grup şirketlerimiz tanıtılmakta, diğer çalışanlarla tanışmaları sağlanıp hem işe hem de şirkete adaptasyonları kolaylaştırılmaktadır.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.