Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Anadolu Efes Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Anadolu Efes Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Anadolu Efes Personel Alımı İş Başvurusu

2015 yılında Anadolu Efes işçi ve personel ilanlarını açıklamaya başladı. Anadolu Efes Personel Alımı İş başvurusu yapmak isteyen adaylar da bir an önce ilanların açılmasını bekliyor. Ülkemizin önde gelen firmaların dan olan Anadolu Efes, size geleceğinizi garantiye almak için bir kariyer fırsatı sunuyor. Siz de sitemizden firma ile ilgili bilgileri inceleyebilir ve firmanın ilanlarını detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Anadolu Efes Personel Alımı ilanlarında belirli genel şartlar bulunmaktadır.

Firma bu şartlara göre başvuru kabul etmekte ve daha sonra başvuruları aradığı pozisyonun özelliklerine göre değerlendirmektedir. Firmanın aradığı genel şartlar şu şekildedir; -Gelişime açık -Girişimci -Eğitimi ve öğrenmeyi seven -Grup çalışmasına yatkın, -Kariyer planları olan Bu şartları taşıyorsanız, ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Anadolu Efes Personel Alımı İş başvurusu yaptıktan sonra aranılan pozisyonun özel şartlarını da taşıyorsanız, rakiplerinize göre bir adım öndesinizdir demektir. Türkiye’nin köklü firmalarından olan Anadolu Efes’te çalışmak sizlere bir çok avantaj sağlayacaktır. Piyasa şartlarına oranla çok yüksek bir maaşla başlayacağınız işinizde ilerledikçe maaşınız artacaktır. Üstelik sosyal haklarınız da tam olarak yapılacaktır.Firmalara başvurmadan önce size uygun cv örneğini Cv örnekleri sitemizden indirip kendinize göre doldurmanızı da ayrıca tavsiye etmekteyiz.

Anadolu Efes insan kaynakları stratejisi, vizyon ve misyonumuz doğrultusunda hazırlanarak stratejik iş planlarımıza destek vermek amacıyla uygulanmakta olup aşağıdaki temel politikalar altında yürütülmektedir:

(1) Organizasyonel verimliliği arttırmak
(2) Stratejileri merkezi, politikaları yerel olarak belirlemek,
(3) Doğru iş için, doğru zamanda, doğru insanı bulmak,
(4) Dinamik yapımızı korumak ve proaktif olmak,
(5) İnsan kaynağımızı Grubumuza rekabet avantajı yaratan taklit edilemez bir unsur olarak görmek.

Anadolu Efes Personel Alımı İş başvurusu yapabileceğiniz açık pozisyonlar ise şu şekildedir; İstatistik Uzman ı-  Markar Uzmanı Eğer siz de bu pozisyonlarda aranılan özellikleri taşıyorsanız, Anadolu Efes Personel Alımı İş başvurusu yapabilirsiniz.

Anadolu Efes İş İlanlarına Başvuruda Bulunmak İçin Alt Kısımdaki Bağlantıyı Kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/anadolu-efes-turkiye-is-ilanlari-c5024-p0/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. hasan mutlu dedi ki:

    Meraba nasıl başvuru yapabilirim lise mezunuyum numaram

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.