Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ambulans Şöförü Alım İlanı 2015

Ambulans Şöförü Alım İlanı 2015

Ambulans Şöförü İlanları 2015

 

Merhaba değerli iş arayanlar Türkiye genelinde yapılacak olup, Hem devlet hastaneleri bünyesinde hem’de özel hastanelerde personel alımı yapacak olan birçok kurum ve kuruluş ambulans şöför alımı konusunda çok fazla ilan yayınlanmıştır. Her biri farklı internet sitelerine ilan veriyor iskurr.gen.tr olarak bu ilanları bir araya getirdik sitemizde sürekli bu ilanlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ambulans Şöförü Alacak Hastaneler:

Acıbadem Sağlık Grubu
Memorial Hastaneleri
Veni Vidi Sağlık Grubu
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
 Özel Keçiören Hastanesi -Ankara,
 Medipol Hastanesi – İstanbul,
 Özel Olimpos Hastanesi- Antalya,

Ambulans Şöförü Başvuru Adresleri:

www.yenibiris.com/ambulans-soforu-is-ilanlari

www.kariyer.net/WebSite/isara/index.aspx?pozisyon=16

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.