Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Altınbaş Holding Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Altınbaş Holding Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Altınbaş Holding Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Altınbaş Holding bir çok sektörde ülkemiz’de hizmet vermeye devam etmektedir. Eğitim den finansa enerji sektöründen lojistiğe kadar bir çok hizmet veren holding çok sayıda personel alımı yapacaktır. Altınbaş Holding büyüme hedefleri ile birlikte çok sayıdaki şirketi için alımlar yapmayı hedefliyor.

Altınbaş Holding personel alımı 2016 yılı için alım yapılacak kadro sayısı 20 ‘nin üzerinde Altınbaş Holding alım yapacağı her pozisyon için bazı şartlar belirlemiştir. Sizde bu şartları yerine getiriyorsanız iş ilanlarına başvuru bilirsiniz. Peki Altınbaş Holding personel alımı 2016 yılında almayı planladığı pozisyonlar nelerdir dilerseniz birlikte inceleyelim.

♦ Rafineri Teknikeri,
♦ Satış Temsilcisi,
♦ Pırlanta Alım-Üretim Sorumlusu,
♦ İstanbul Akasya AVM Bayi Satış Danışmanı,
♦ İş Geliştirme Uzman Yardımcısı,
♦ Petrokimya Satış Uzman Yardımcısı,
♦ İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı.

Altınbaş Holding personel alımı  2016 yılı içi alım yapacağı pozisyonlardan bir kaç tanesini yukarıda görebilirsiniz. bu ilanlar ile birlikte çok sayıda personel alım ilanıda bulunmaktadır. Yukarıda verilen ilanlara başvuruda bulunmak isteyenler ve diğer iş ilanlarını incelemek isteyenler alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/altinbas-mucevherat-is-ilanlari-c3406-p26439/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Altınbaş Holding Personel Alımı İş Başvurusu 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.