Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Allianz Global Personel Alımı İş İlanları 2015

Allianz Global Personel Alımı İş İlanları 2015

Allianz Global İnsan Kaynakları 2015

Seyahat etme alışkanlıklarının gittikçe arttığını farkeden İsviçre’deki bir grup iş adamı, 1950 senesinde ELVIA Seyahat Sigortası şirketini kurdu. 1974’de Fransa’da kurulan SACNAS-Mondial Assistance ‘yardım’ misyonunu yepyeni bir boyuta taşıdı.

Seyahat sigortası, yol yardım, sağlık sigortası ve araç çekim sektöründeki ivme ile paralel olarak SACNAS-Mondial Assistance da gelişti ve 1979’da AGF, Mondial Assistance’ın ortağı oldu.80’ler ve 90’larda Elvia ve Mondial Assistance, iki ayrı girişim olarak ticari faaliyetlerini sürdürdüler. Bu 20 yıllık süreçte Elvia adıyla, değişen ve gelişen kurumsal müşterilerine hizmet vermeye devam etti.1995’de Elvia, Allianz gruba katıldı.

Allianz Global insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Allianz Global Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Allianz Global Açık Pozisyonlar

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
MIS Bütçe ve Raporlama Uzmanı
Part Time Operatör
Çağrı Merkezi Operatörü
Proje Geliştirme Yöneticisi
Müşteri Temsilcisi

Allianz Global personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Allianz Global gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Allianz Global İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/allianz-global-assistance-is-ilanlari-c11279-p1391/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.