Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Alfemo Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Alfemo Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Alfemo İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Alfemo firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Alfemo yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Alfemo iş ilanları mevcuttur.

İnsan Kaynakları

  • Faaliyet gösterdiği Mobilya sektörünün standartlarını yükselten çalışmalarda bulunan,
  • Yeni atılımlarla sürekli büyüyen,
  • Müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini en üst düzeyde tutan,
  • Ulusal ve uluslararası hedef pazarlarda lider,
  • İş mükemmelliyetine ulaşmış,
  • Toplum ve çevre için değer yaratan Şirket,

oluşumunu sağlamak olarak kurgular ve yapılandırır.

Alfemo İnsan Kaynakları, bu stratejilerin gerçekleştirilmesinde rekabet avantajı yaratacak insan kaynağının Şirkete kazandırılmasını, sürekli gelişimini ve motive edilmesini sağlayacak sistemler geliştirmeyi ve Şirket ilkeleri (Kalite, Müşteri Memnuniyeti, İnsana Odaklılık, Ekip Ruhu, İşbirliği, Globalleşme, Çevreye Duyarlılık ve Etik Değerler) doğrultusunda uygulamayı hedefler.

Vizyonumuz

Özgün, şık tasarımlarıyla ve uygun fiyat politikasıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen marka olmak,

Misyonumuz

Kaliteden ödün vermeden, modern teknolojiler kullanarak dünya trendlerini kendi kültürümüzle yorumlayıp ev mobilyaları üretmek ve bunları ulusal ve uluslar arası pazarlara sunmak.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Alfemo Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.