Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

Alcatel İş İlanları 2015

Alcatel İş İlanları 2015

Alcatel 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Alcatel insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Alcatel iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

ALCATEL ONE TOUCH en az bu ürünleri kullanan kişiler kadar özel olacak şekilde tasarlanan ve sürekli genişleyen mobil ve Internet ürünleri yelpazesi tasarlar, üretir ve bu ürünleri tüm dünyada pazarlar.

Şu an için dünyanın ilk on cep telefonu üreticisi arasında en hızlı büyüyen üretici olan ALCATEL ONE TOUCH, herkesin karşılayabileceği uygun bir fiyata, insanların en çok ihtiyacı olan teknolojilerle donatılmış, renkli ve kullanımı kolay cihazlar sunarak bugünün mobil yaşam tarzına erişimi kolaylaştırmaktadır.

ALCATEL ONE TOUCH hisse senetleri Hong Kong Borsası’nda (2618.HK) işlem gören ve dünyanın en büyük tüketici elektroniği şirketlerinden biri olan TCL Corporation’ın bir parçası olan TCL Communication’ın markasıdır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.