Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Albayraklar Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Albayraklar Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Albayraklar İnsan Kaynakları İş Başvurusu

 

Albayrak Grubu olarak 60 yıldır en büyük hayalimiz; ekonomisi daha büyük, refah düzeyi daha yüksek bir Türkiye olmakla birlikte en önemli dayanağımız, bu ülkenin insan kaynağına duyduğumuz güven olmuştur. Hangi sektörde, hangi konumda olursa olsun; başarılı olmayı sadece kendisi ve şirketi için değil, ülkesi için isteyen insanlarla çalışmayı ilke edindik.

Bugün inşaat, sanayi, lojistik, hizmet, enerji ve medya sektörlerinde faaliyet gösteren 20’den fazla şirketimizle, 15.000’den fazla çalışanımızla iş dünyasının en güvenilir gruplarından biri olduk.

Albayraklar Açık Pozisyonlar

 Genel Başvuru

Albayraklar personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Albayraklar gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Albayraklar İş Başvurusu İçin:

http://www.cscgrup.com.tr/bize-ulasin

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.