Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Alarko Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Alarko Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Alarko Holding İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Türkiye’de enerji tüketimi artışını dikkate alarak yatırımlarına hızlı bir şekilde devam eden Alarko Holding; Enerji Üretim ve Enerji Dağıtım yanında Enerji Ticaret faaliyetlerinde de bulunmaktadır. Özelleştirme ile 2009’da devralınan Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. MEDAŞ, yüzölçümü olarak Türkiye’nin yaklaşık %10’una tekabül eden bir alanda elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. İşletmede bulunan hidroelektrik, doğalgaz ve termik santral projeleri yanında, Türkiye’nin ilk fotovoltaik (PV) güneş enerjisi santralı, 2012’de üretime başlamıştır.

 

ALARKO’ da Yaz Dönemi Stajları Staj Koşulları

Alarko’da sadece üniversite ve yüksek okul öğrencilerine yaz stajı olanağı tanınmaktadır.
Yükseklisans öğrencileri veya mezunlar için staj olanağı yoktur.
Şantiyelerde ve Yurt dışında staj sağlanmaz.
Staj yapmak isteyen öğrencilerin öğrenimleri gereği stajların ın zorunlu olması gerekmektedir.

Başvuru Şekli ve Yeri

Alarko Şirketler Topluluğu Holding Merkezi (Ortaköy) İnsan Kaynakları departmanı veya Diğer Alarko Şirketlerinin İK departmanlarına başvurarak bizzat “Staj Başvuru Formu” doldurarak gerçekleştirilir.

Başvuru Zamanı

Staj Başvuruları, 30 Nisan tarihine kadar haftaiçi 8:30-12:00 ve 13:00-17:30 saatleri arasında gerçekleştirilebilir.

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler

Bir adet vesikalık fotoğraf ,
Üniversiteden stajın zorunlu olacağın ı onaylayan bir belge,
Alarko Staj Başvuru Formu.

Uygun Pozisyonlar:  RESEPSİYON VARDİYA SORUMLUSU, Bütçe ve Mali Raporlama Uzmanı, Satınalma Şefi, Satınalma Müdürü, Elektrik Teknikeri ve Teknisyenleri, Teknik Ofis Şefi / Müdürü, Elektrik / Elektrik Elektronik Mühendisi, İç Denetim Uzmanı, Personel Memuru, FATURALANDIRMA VE TAHSİLAT ELEMANI

Başvuru Kanalları:

http://www.kariyer.net/alarko-sirketler-toplulugu-is-ilanlari-c16483-p7113/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.