Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Aksan Alüminyum Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Aksan Alüminyum Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Aksan Alüminyum İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Aksan Alüminyum insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Aksan Alüminyum iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Aksan, 1958 yılında Kartal, İstanbul’da Türkiye’nin ilk extrüzyon tesisi olarak üretimine başlamıştır.

1969 yılında Lindemann Pres’in devreye girmesiyle, tesis iki üretim hattına kavuşmuştur.

Yine aynı yıl eloksal tesisi devreye girmiştir.

Firmamız extrüzyon profil üretiminin yanı sıra, konusunda öncü olma geleneğine sahip olmasından dolayı alaşımlı alüminyum profil;  mimari kapı, karavan kapısı, otomobil ön panjuru, endüstriyel buzdolapları, radyatör gibi profilden mamül mekanik işler görmüş ürünler konusunda uzmanlaşmıştır.

Standartlaşmış üretimin yerine proje odaklı üretim yaptığından dolayı, gizlilik prensibi içinde hizmet vermekteyiz.

Firmamızın hedefi, Türkiye ve dünya alüminyum sektörü salt tedarikçi olmaktan ziyade, işbirliği içinde çalışarak çözüm ortağı olmaktır.

Aksan, tecrübeli kadrosu sayesinde hedeflerine ulaşma yolunda ürün, hizmet ve iletişim kalitesini esas alarak, müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışır.

Aksan’ın uzmanlık konusu, endüstriyel alüminyum çözümlerine proje odaklı yaklaşımın yanı sıra, ekip çalışması sayesinde, detay tasarım ve mühendislik hizmetleri vermektir. Bunu yaparken just in time (zamanında) modelini  benimser.

Hizmet verdiğimiz sektörler arasında; Isıtma-Soğutma, havacılık, savunma sanayi, otomotiv, mobilya kısacası A’da Z’ye endüstriyel tasarıma sahip ürünlerin yer aldığı sektörler bulunmaktadır.

Aksan, gelişimini sürdürerek, ilk ve köklü kurumu olması yanında dinamik bir kadroyla A kalite hizmet vermeye devam etmektedir.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.