Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Aksa Doğalgaz Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Aksa Doğalgaz Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Aksa Doğalgaz İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımı Aksa Doğalgaz insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Aksa Doğalgaz iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Temelleri 1950’li yıllarda atılan Kazancı Holding, 60 yılı aşan yolculuğunda her zaman müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak; jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri, enerji santralleri kurulumu ve enerji üretimi, elektrik enerjisi toptan satışı ve elektrik dağıtım faaliyetleri ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olmuştur. Enerji sektöründeki yatırımlarının yanı sıra 2000’li yıllarda tarım ve turizm alanlarında çeşitli yatırımlarda bulunan Kazancı Holding şu anda ülkemiz ekonomisine yaptığı yatırımlar, ödediği vergiler ve yarattığı istihdam ile önemli katkılar sağlamaktadır.

Aksa Jeneratör, Türkiye jeneratör pazarının lider ve 100’ü aşkın ülkeye jeneratör ihracatı ile Türkiye’nin en büyük ihracatçı firmalarındandır. Üretimini Türkiye ve Çin’de bulunan fabrikalarında gerçekleştirmektedir.

Aksa Enerji, Türkiye’nin enerji lideri olma yolundaki yatırımlarına devam etmektedir. Elektrik dağıtım bölgeleri ve çeşitli kaynaklardan gerçekleştirdiği üretim ile Türkiye’nin en saygın enerji firmalarından biri olan Aksa Enerji, yakın gelecekte Türkiye’nin uluslararası enerji politikalarındaki etkin rolüne daha fazla katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Aksa Servis ve Yedek Parça, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı amaç edinmiş, satış sonrası hizmetleri veren çeyrek asırlık bir firmadır. Deneyimi, 7/24 hizmet anlayışı ve periyodik bakım ve yedek parça imkânları ile müşterilerinin her zaman yanındadır.

Seçme ve Yerleştirme

Stratejik Planlama ve uzun dönemli hedeflerimiz doğrultusunda ihtiyaç duyduğumuz potansiyel adayları grubumuza çekmek, seçim sürecini fırsat eşitliği doğrultusunda ve herhangi bir ayrımcılık yapmadan; pozisyonunun gerektirdiği tecrübeye ve yetkinliklere uygun kişileri yerleştirerek, bir sistem dahilinde profesyonelce geliştirmek ve yönetmek temel amacımızdır.

Yapılan başvurular insan kaynakları departmanı tarafından yetkinlik bazlı olarak değerlendirilmektedir. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından ön değerlendirmeye alınan adayların, ikinci aşamada ilgili birim yöneticileri tarafından teknik yeterlilikleri değerlendirilir ve müşteri odaklı düşünen, öğrenmeye ve değişime açık, çok kültürlü ortamlara uyumlu, teknoloji ve yenilikleri takip eden, takım çalışmalarına uyumlu adaylar arasından seçim yapılır. Değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylardan, düşünülen posizyon için başvurusunun geçerliliği konusunda teyit alınır ve adaya iş hakkında kısa bir ön bilgilendirme yapılarak iş teklifinde bulunulur ve teklifi kabul eden aday işe başlatılır.

Uygun Pozisyonlar: 

  • Satış Destek Yetkilisi,
  • Servis Destek Görevlisi,
  •  Muhasebe Yönetmeni,
  •  Toz Boya İşçisi,
  •  Satış Mühendisi,
  • İnşaat Mühendisi

Başvuru Kanalları: ik@aksadogalgaz.com.tr

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.