Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Akmercan Şirketler Gurubu Personel Alımı İş İlanları 2015

Akmercan Şirketler Gurubu Personel Alımı İş İlanları 2015

Akmercan Şirketler Gurubu Personel Alımı İş İlanları 2015

1999 yılında inşaat sektöründeki yatırımları ve projeleriyle Şirketler Grubunun faaliyetlerini daha da genişleten Akmercan, 2007 yılında ana faaliyet kollarından biri olan, Çevre Temizliği ve Katı Atık sektörünü Ülke sınırları dışına taşıdı.

Akmercan 2007 yılında yaptığı ilave atılım hamlesi ile enerji sektörüne girdi.

Akmercan, hem Grubu hem de Ülkesi adına istihdam ve iş sahalarını daha da genişleterek faaliyetlerine sosyal sorumluluk bilinciyle devam etmektedir.

Akmercan Şirketler Gurubu  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Akmercan Şirketler Gurubu Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Akmercan Şirketler Gurubu Açık Pozisyonlar

İşletme Şef Mühendisi
Harita Mühendisi
Doğalgaz Teknisyeni
Bilgi İşlem Uzmanı
Servis Bakım Elemanı
İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı

Akmercan Şirketler Gurubu personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Akmercan Şirketler Gurubu gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Akmercan Şirketler Gurubu İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/akmercan-sirketler-grubu-is-ilanlari-c19642-p10585/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. mursel dedi ki:

    teşekürler

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.