Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Akenerji Personel Alımı İş İlanları 2015

Akenerji Personel Alımı İş İlanları 2015

Akenerji Personel Alımı İş İlanları

1989 yılından bu yana faaliyet gösteren Akenerji, Türkiye’nin ilk otoprodüktör grubu statüsünde elektrik üreticisidir. Ülkemizdeki en büyük özel sektör elektrik üretim şirketlerinden biri olan Akenerji, serbest tüketici belgesi olan müşteriler ile sanayi kuruluşları, ticarethaneler, organiza sanayi bölgeleri ve DUY sistemine enerji tedarik etmektedir. Akenerji Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Akenerji  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Akenerji Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Akenerji Açık Pozisyonlar

Santral Operatörü
Genel Başvuru

Akenerji personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Akenerji gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Akenerji İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/akenerji-elektrik-uretim-a-s/genel-basvuru-is-ilani-i620589/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. kani dedi ki:

    nerden başvuru yapacağız yardımcı olurmusunuz ak enerjiye başvuru yapamıyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.