Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Akdeniz Şifa Hastanesi Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Akdeniz Şifa Hastanesi Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Akdeniz Şifa Hastanesi Personel Alımı İş İlanı 2016

Antalya’nın büyük özel hastanelerinden biri olan Akdeniz Şifa Hastanesi personel alıyor. Akdeniz Şifa Hastanesi personel ihtiyaçlarını karşılamak için personel alımı yapacağını duyurdu. Personel alımlarını sağlık personelleri için yayınlayan Akdeniz Şifa Hastanesi bazı pozisyonlar için iş ilanları yayınlamıştır. Eğer sizde Akdeniz Şifa Hastanesi bünyesinde çalışmak istiyorsanız makalemizi okuyarak açık pozisyonları ve iş başvurusu gibi bir çok konuyu inceleyebilirsiniz.

Akdeniz Şifa Hastanesi personel alımı 2016 yılında kaç kişi ile alınacak tam bir rakam vermek doğru olmayacaktır. Sürekli güncellenen ilanlara bakacak olursak 2016 yılı için çok sayıda olacak diyebiliriz. Son yayınladığı ilanlarda Antalya ili için çok sayıda personel alımı yapacak diyebiliriz.

Akdeniz Şifa Hastanesi personel alımı 2016 yılında alım yapacağı pozisyonlar incelediğimizde karşımıza çıkan ilanlar şu şekildedir.

♦ Yeni doğan yoğun bakım sorumlusu Hemşire,
♦ Hemşire,
♦ Genel Yoğun Bakım Hemşiresi,
♦ Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı.

Akdeniz Şifa Hastanesi personel alımı 2016 da bu pozisyonlar la yapılacak olup bu ilanlarla birlikte yine bir çok ilan belirli aralıklarda yayınlanmaktadır. Sizde Akdeniz Şifa Hastanesi bünyesine dahil olabilmek için iş başvurusu yapmak istiyorsanız alt kısımdaki bağlantıyı kullanıp iş başvurusu yapabilirsiniz.

www.kariyer.net/ozel-akdeniz-sifa-hastanesi-is-ilanlari-c24334-p15744

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.