Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Akçansa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Akçansa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Akçansa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Akçansa Sabancı Holding tarafından kurulmuştur. 2016 yılında büyüme hedefleri yüksek olan Akçansa hedefleri doğrultusunda yeni personeller almayı planlamaktadır. Alım yapacağı personel ler için çok sayıda ilan yayınlayan Akçansa 2016 yılı iş ilanlarını 12 pozisyon ile vermiştir. Alım yapacağı pozisyonlar için İstanbul, Samsun, Çanakkale illerinde başlayacak olup ilerleyen günlerde de yeni iş ilanları yayınlayacaktır.

Akçansa personel alımı iş ilanları 2016 yılında her ay yenilecenek olup, Firma ihtiyaç duydugu  zaman alımlarını tekrar açacaktır. Bununla beraber aynı zamanda alımlarında zamanla sayılarını artıracak olan Akçansa firması, Türkiye’nin birçok şehrin de alım yapmayı planlamaktadır. Çanakkale başta olmak üzere İstanbul ve Samsun gibi iller haricinde de iş ilanları da yayınlanacaktır.

Akçansa personel alımı iş ilanları 2016 da kaç personel alınacak tam bir bilgi veremiyoruz ama ilk verilen ilanda 12 pozisyon için iş ilanı gözükmektedir. işte verilen ilanlar.

♦ İşyeri Sağlık Memuru,
♦ Genel Başvuru,
♦ Kalite/Proses Kontrol Uzmanı,
♦ Müşteri Temsilcisi / Karadeniz Hazır Beton,
♦ Teknik Pazarlama Uzmanı,
♦ Agrega Tesis Şefi.

Akçansa personel alımı 2016 da yukarıdaki pozisyonlar ile yapılacak olup Bu ilanlar sürekli olarak güncel tutulmaktadır Akçansa personel eleman alımlarını güncel olarak takip etmek istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. Aynı zamanda alt kısımdaki linki kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akcansa-cimento-sanayi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c27928-p19697/

Bir önceki yazımız olan Brisa Personel Eleman Alımları İş İlanı başlıklı makalemizde Brisa, Brisa açık pozisyonlar ve Brisa Bridgestone İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.