Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Akburtem Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Akburtem Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Akburtem İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Akburtem Şirketler Grubu 1998 yılında kurulmuş olup Bursa temizlik ve Bursa ilaçlama ile hizmet sektörüne giriş yapmıştır. Geride bıraktığımız 17 yılımızda siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmet ağımızı daha da geliştirdik ve bünyemize farklı iş kolları da ekledik. Bugün Marmara, Ege, İç Anadolu, Akdeniz ve Batı Karadeniz bölgelerinde Türkiye’nin 21 ilinde hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan firmamız bünyemizde yer alan tüm personelimizin yaptıkları işlerde uzman olmasına özen göstermektedir. Hastane temizliklerinde kullandığımız healthguard sistemi ile enfeksiyon riskinin çok yüksek olduğu çapraz bulaşma dediğimiz hastalenerde yüzde 20 lik bir oranda olan enfeksiyon riskini yüzde 2-3 e kadar düşürdük. Her zaman kaliteli hizmet anlayışı ile yolumuza kararlı adımlarla sürekli gelişerek devam etmektedir

Akburtem insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Akburtem Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Akburtem Açık Pozisyonlar

• İnşaat Teknisyeni
• Vasıfsız Eleman
• Güvenlik Görevlisi
• Kırmalı Vinç Operatörü
• Üretim Personeli
• Vinç Opertörü

Akburtem personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Akburtem gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Akburtem İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/akburtem-sirketlar-grubu-is-ilanlari?firma=153230

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Akburtem Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.