Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Akbaş Holding Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Akbaş Holding Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Akbaş Holding Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olan Akbaş Holding personel alımı yapacağını duyurdu. Faaliyet gösterdiği sektörlerde personel alımı yapacak olan Akbaş Holding özellikle personel alımlarını İnşaat, Tekstil, Turizm, ve gıda sektöründe yapacaktır. Ülke ekonomisine büyük katkıda bulunan Akbaş Holding bir çok kişiyi istihdam etmek için ilan verdi.

Akbaş Holding personel alımı 2016 yılı için belirli bir hedef verilmemiştir. Fakat ilanlar aylık olarak güncellenmektedir. Şuan için alım yapılacak pozisyon sayısı 20 olarak verilmiştir. İlanlar özellikle Bursa ilinde yapılacaktır. Peki Akbaş Holding hangi pozisyonlarda alım yapacaktır ? Dilerseniz birlikte inceleyelim…

♦ Garson,
♦ Proje Müdürü,
♦ Ofis Asistanı,
♦ Komi,
♦ Ofis Elemanı,
♦ Pazarlama Asistanı,
♦ Üretim Mühendisi.

Akbaş Holding personel alımı 2016 da verdiği ilk ilanlar yukarıdaki gibidir. Elbette bu ilanların yanısıra farklı pozisyonlarda mevcuttur. Diğer ilanları incelemek ve pozisyonlara hangi şartlarda personel alımı yapılacağını görmek için alt kısımda verilmiş olan Akbaş Holding iş başvurusu, sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbas-holding-is-ilanlari-c1644-p7065/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Akbaş Holding Personel Alımı İş Başvurusu 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.