Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Akbank 25 Adet Personel Alıyor 2016

Akbank 25 Adet Personel Alıyor 2016

Akbank İnsan Kaynakları İş Başvurusu 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Ülkemizin en değerli markaları arasında yer alan Akbank hizmet kalitesini artırmak için 2016 hedeflerini tutturmak için farklı pozisyonlarda personel alacagını duyurdu. Türkiye’nin her köşesinde şubesi bulunana Akbank her geçen gün kadrosunu güçlendiriyor. Sizlerde bu ilanlara başvuru yaparak Akbank’ın personelleri için sunmuş oldugu sosyal imkanlardanda faydalana bilirsiniz.

Hastavuk insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Hastavuk Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Akbank  Açık Pozisyonlar

• Genel Başvuru
Çağrı Merkezi Yetkilisi
IK Marka Yönetimi Yöneticisi
Strateji Yöneticisi
IIS Sharepoint Uzmanı
Bolu Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Akbank personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Akbank gibi büyük bankaları takip diyor ve her açık pozisyon hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Akbank İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Sena dedi ki:

    Eskişehir açıköğretim fakültesi işletme bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. Kocaeli izmit merkez de ikametgâh ediyorum.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.