Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Akademi Hastanesi Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Akademi Hastanesi Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Akademi Hastanesi İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Akademi Hastanesi insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Akademi Hastanesi iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İzin Politikası

Personelimize çeşitli durumlarda kullanılmak üzere mazeret, ölüm, evlilik, doğum v.b. izinler verilmektedir. Yıllık ücretli izinlerimiz ise İş Kanunu hükümleri çerçevesinde uygulanmaktadır.

Ücret Politikası

Yılda bir kez yapılan performans değerlendirme sonuçları ve enflasyon değerleri çerçevesinde ücret ayarlanması yapılmaktadır.

Servis ve Yemek Olanağı

Servis imkanımız bulunmaktadır. Yemek, hastanemizin kendi mutfağında hazırlanmakta ve çalışanlarımıza sunulmaktadır

D-100 karayolu üzeri Yahya Kaptan ışıkları karşısında faaliyete geçecek olan yeni hastanemiz 12.500 m2 alanda hizmet verecektir. 114 yatak kapasiteli olan hastanemiz bu büyüklüğü ile günde 1100 kişiye ayakta hizmet verebilecektir.

İzmit merkezde bulunan mevcut hastanemiz Akademi Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye devam edecektir.
Kurumumuza duymuş oldukları güven ve sahip çıkmalarıyla bizi bugünlere getiren; işimize hep ilk günkü heyecanla gelmemizi sağlayan, bizi “Kentin Hastanesi” yapan KOCAELİ HALKI’ na şükranlarımızı sunarız. Bu yüzden biliyoruz ki önümüzdeki on yıllarda da “EMİN ELLERDEYİZ”.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Başvuru Kanalları:

www.akademihastanesi.com.tr/Kariyer.aspx

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.