Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Ak Yatırım Personel Eleman Alımı 2015

Ak Yatırım Personel Eleman Alımı 2015

Ak Yatırım Menkul Değerler Personel Alıyor

Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 1996 yılında Sermaye Piyasası Kurulu ilke kararı gereğince Akbank tarafından sermaye piyasalarında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Şirket hisselerinin %99’u Akbank’a aittir.

Kurulduğu tarihten itibaren hızlı ve istikrarlı bir gelişme göstererek sermaye piyasalarında saygın ve güvenilir bir yer edinen Ak Yatırım, bugün bir çok konuda ülkemizin önde gelen aracı kurumlarından birisidir. Ak Yatırım; müşterilerine, yurtiçi ve yurtdışı hisse senedi alım-satımı, tahvil/bono ve yatırım fonları alım-satımı ile repo ve kurumsal finansman hizmetlerini sunmaktadır.

Ak Yatırım Menkul Değerler insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Ak Yatırım Menkul Değerler Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Ak Yatırım Menkul Değerler Açık Pozisyonlar

• Operasyon Yönetmen Yardımcısı
• Muhasebe Yöneticisi/Yönetmeni
• Bilgi Teknolojileri/IT Uzmanı
Ak Yatırım Menkul Değerler personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.trAk Yatırım Menkul Değerler gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Ak Yatırım Menkul Değerler İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/ak-yatirim-menkul-degerler-a-s-is-ilanlari-c3925-p28808/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.