Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Air Liquide Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Air Liquide Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Air Liquide İnsan Kaynakları İş Başvurusu 2015

Air Liquide, endüstri ve sağlık için gaz, teknoloji ile hizmetlerde dünya lideridir. 80 ülkede 50.000 çalışanı ile 2 milyondan fazla müşteri ve hastaya hizmet vermektedir.Türkiye’de uzman bir ekip, Ankara Polatlı ve İzmir Aliağa’daki üretim tesisleri ve İstanbul’daki Genel Müdürlük Ofisi ile faaliyet göstermekte ve yeniliklerle müşterilerinin çalışmalarını hep daha ileriye götürmek için çalışmaktadır.

80 ülke
50,000’e yakın çalışan
Hisselerin %37’sine sahip 390,000hissedar

 

Vizyon

Faaliyetlerimiz dünyamızın karşılaştığı en önemli zorlukların çözümü için önem taşır. Air Liquide, bu zorlukları aşmak için yenilikçi teknolojiler ve sürdürülebilir çözümler üretmekte, hava ve gezegenin doğal kaynaklarının kullanımını optimize etmekte, gelişimi desteklemekte, yaşamı korumaktadır.

Misyon

Dünyadaki mevcut ve gelecekteki zorlukları öngörmek, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve hissedarlarımıza inovasyon, bilgi ve performans sayesinde sürdürülebilir gelişim sağlamak.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Başvuru Kanalları:

http://www.airliquide.com.tr/TR/kariyer/bavuru-sayfamza-ho-geldiniz.html

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.