Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Aile Bakanlığı 50 Uzman Yardımcısı Alıyor

Aile Bakanlığı 50 Uzman Yardımcısı Alıyor

Aile Bakanlığı 50 uzman yardımcısı alımı başvuruları başlamış bulunmaktadır. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı geçtiğimiz günlerde 50 Uzman Yardımcısı alımı yapacağını Devlet Personel Başkanlığı sitesi tarafından yayımladı ilan ile duyurmuştu. Fakat başvurular başlamamıştı. Başvurular başladığından dolayı bizler sizleri bilgilendirmek adına bu haberi hazırladık. Başvurmayı düşünen arkadaşlar için detaylı şekilde yayımlanan ilanı inceleyeceğiz.

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilan ile toplamda 50 adet kadroya alımların yapılacağı duyurulmuştu. Bu ilan için bazı başvuru şartları belirtildi. Başvuru için bazı belgelerde gerekli yerlere teslim edilmesi gerekiyor. Tüm detaylar sizlerle.

Aile Bakanlığı Personel Alımı Başvurusu

Aile Bakanlığı personel alımı yapacağını duyurmuştu. Başvuruların başladığını belirttik. Başvurular 20 Kasım tarihinde başlamış bulunuyor. 1 Aralık 2017 tarihine kadar başvurularınızı gerçekleştirebileceksiniz. Başvuru formunuz eksiksiz olarak doldurulup ve imzalanıp Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı Eskişehir Yolu Söğütözü Mah. 2177 Sok. No:10/A Kat 1 Çankaya/ANKARA adresine teslim edilmelidir. Posta yoluyla veya şahsen başvurular gerçekleştirilebilir. Son güne kadar başvurular bu adrese ulaştırılmalıdır.

Başvuru İçin Aranan Şartlar

Yayımlanan ilanı incelediğimizde Aile Bakanlığının yapacak olduğu personel alımına başvurmak için bazı şartları aradığını görüyoruz:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Üniversitelerin en az dört yıllık bölümlerinden mezun olmak (Daha detaylı bilgi için vereceğimiz linkten ulaşabileceksiniz.)
  • 2018 1 Ocak tarihi itibari ile 35 yaşından küçük olmak
  • Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmuyor olmak
  • Görevini yapmasına engel olacak sağlık problemi bulunmuyor olmak
  • Tüm istenilen başvuru şartlarını taşıyor olmak ve başvuru belgelerini teslim etmiş olmak

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler

Başvuru için bazı belgeler hazırlanıp yukarıda belirttiğimiz adrese teslim edilmelidir. Bu belgeler:

  • CV, YDS sonuç belgesi, KPSS sonuç belgesi ve Diploma veya mezuniyet belgesi

Aile Bakanlığı İş Başvuru

Aile Bakanlığının personel alımı başlamış bulunuyor. Başvuru formuna ulaşmak ve ilan hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Bedaş Farklı Pozisyonlara Personel Alıyor başlıklı makalemizde bedaş iş başvurusu, bedaş iş ilanları ve bedaş personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Aile Bakanlığı 50 Uzman Yardımcısı Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.