Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Adm Elektirik Dagıtım Personel Alımı İş İlanları 2015

Adm Elektirik Dagıtım Personel Alımı İş İlanları 2015

Adm Elektirik Dagıtım Personel Alımı İş İlanları 2015

Aydem, bölgenin 24 saat yaşayan bir sanayi ve turizm cenneti olması nedeniyle aydınlatma konusunda özel bir ciddiyetle çalışıyor. Bu nedenle hizmet alanı içinde yer alan bölgelere, kesintisiz enerji dağıtım hizmeti verme görevini olağanüstü bir gayretle sürdürüyor.

Adm Elektirik Dagıtım  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Adm Elektirik Dagıtım  Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Adm Elektirik Dagıtım Açık Pozisyonlar

Satınalma Mühendisi
SAP Abap Danışmanı
Junior Yazılım Geliştirme Uzmanı
Genel Başvuru

Adm Elektirik Dagıtım personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Adm Elektirik Dagıtım gibi büyük firmaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Adm Elektirik Dagıtım İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/adm-elektrik-dagitim-a-s-is-ilanlari-c16840-p0/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.