Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Adli Tıp Kurumu Personel Alımı Yapıyor

Adli Tıp Kurumu Personel Alımı Yapıyor

Adli Tıp Kurumu Personel Alımı Yapacağını İlan Etti (En Az Lise Mezunu)

Adli Tıp Kurumu personel alımı yapacağını duyurdu. Gerekli boş pozisyonlara görevlendirilmek adına en az lise mezunu personeller alacağını görüyoruz. Adli Tıp Kurumu bu şekilde yaptığı ilanlar ile boş olan pozisyonlarını doldurmayı planlamaktadır. Hizmetlerine aralıksız devam edebilmek adına, eksiksiz bir kadroya sahip olması gerekmektedir. Bunun bilincinde olan kurum, buna benzer ilanlar ile dönemin farklı zamanlarında personel alımları gerçekleştiriyor. 3 farklı pozisyona eleman alımı yapılacağını görmekteyiz. İlanın detaylarına bakalım

Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak

İlanı incelediğimizde 3 farklı pozisyona eleman alımlarının gerçekleştirileceğini görüyoruz. Bu kategoriler:

Sağlık Teknikeri, Şoför ve Laborant

Yukarıda verdiğimiz 3 pozisyona personel alınacaktır.

Başvuru İçin Aranan Şartlar

İlanı incelediğimizde ise alım için aranan bazı şartların bulunduğunu görmekteyiz. Bu yazacaklarımız genel şartlar olup, ayrıca alım yapılacak olan pozisyonlar için aranan özel şartlardan da söz edeceğiz.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • 35 yaşından küçük olmak
  • Askerliğini tamamlamış olmak
  • Görevini yapmasına engel olacak herhangi bir sağlık problemi bulunmuyor olmak
  • Kamu haklarından mahrum bulunmuyor olmak
  • Güvenlik soruşturulması veya arşiv araştırması yapılmış olmak
  • Bazı belirtilen suçları işlememiş olmak

Kadrolara Göre Belirtilen Özel Şartlar

Laborant’a Başvuru İçin: Patoloji laboratuvar veya Patoloji Teknikerleri bölümlerinden mezun olmak. KPSS 2016 P93 puan türünden en az 70 almış olmak

Sağlık Teknikeri Başvuru İçin: Adli Tıp Teknikerliği, Otopsi Yardımcılığı veya Adli Tıp bölümlerinden mezun olmak. 2016 KPSSP93 kategorisinden ön lisans düzeyinden girmiş olmak

Şoför Başvuru İçin: Herhangi bir ortaöğretim alanlarından birinden mezun olmak. 2016 KPSSP94 puan türünden en az 70 almış olmak. DE sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Adli Tıp Kurumu Personel Alımına Başvuru

Adli Tıp Kurumu personel alımı ilanına başvurmak için kendi resmi sitesine girmelisiniz. Başvurular 20 Kasım – 01 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecektir.

http://www.atk.gov.tr/

Bir önceki yazımız olan Devlet Malzeme Ofisi Farklı İllerde Personel Alımı başlıklı makalemizde devlet malzeme ofisi personel alımı ve dmo personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Adli Tıp Kurumu Personel Alımı Yapıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.