Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Adiş Işık Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Adiş Işık Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Adiş Işık Personel Alıyor

Türkiye’nin  büyük giyim mağazalarından birisi olan Adiş Işık, giyim sektöründe lider marka olmaya devam ediyor. Özellikle sattığı kaliteli ürünler ile birçok kişinin odağı haline gelmiş olan Adiş Işık iş deneyimi olan kişileri işe almak içinde ayrıca çaba sarf ediyor. Türkiye  mağazalarında  binlerce kişinin ekmek yemesine olanak sağlayan Adiş Işık, bununla birlikte alımlarına devam ediyor.

Adiş Işık insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Adiş Işık Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Adiş Işık Açık Pozisyonlar

UYGULAMA GELİŞTİRME ASİSTANI
ÜRÜN YÖNETİMİ YETKİLİSİ
SATINALMA UZMANI
AŞÇIBAŞI
VENEZİA AVM MAĞAZA MÜDÜRÜ
İÇ DENETİM UZMANI

Adiş Işık personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Adiş Işık gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Adiş Işık İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/adil-isik-group-is-ilanlari-c25093-p16579/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.