Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Adecco Personel Alımı İş İlanları 2016

Adecco Personel Alımı İş İlanları 2016

Adecco Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Adecco toplamda 75 ülkede hizmet veren insan kaynakları ve  istihdam hizmetleri ile birlikte  danışmanlık çözümleri sunan global iş piyasasına tanıtan özel istihdam bürosudur. Adecco insan kaynakları konusunda ülkemizde de çok etkin rol üslenmiş olup her yıl olduğu gibi bu yılda binlerce kişiye  imkanı sağlıyor. Dünya çapında 33 bin çalışanı ile 250 bin den fazla müşterisine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyor.

Adecco personel alımı 2016 da kaç personel alacak tam bir rakam vermek çok zor fakat 2016 yılında yayınladığı ilk ilan da 106 kişilik bir personel alım ilanı yapacağını duyurmuştur. İstanbul, Ankara, Kocaeli başta olmak üzere bir çok ilde personel alımı yapacaktır. Büyük hedefleri olan Adecco genç dinamik kadrosu ile büyüme hedefleri ile birlikte bir çok kişiye iş istihdam edecek gibi gözüküyor.

Adecco personel alımı 2016 yılında alım yapacağı pozisyonları incelediğimizde karşımıza şu ilanlar çıkmaktadır. Sizde bu ilanları inceleyip iş başvurusu yapabilirsiniz.

♦ Bakım Teknisyeni,
♦ Yazılım Uzmanı,
♦ Tahsilat Yetkilisi,
♦ Asistan,
♦ Danışma Görevlisi,
♦ Ürün Temsilcisi,
♦ Üretim Operatörü,
♦ Kaba İşler Şefi.

Adecco personel alımı 2016 yılında yukarıda verdiği iş ilanları dışında her kesimden insana eğitim seviyesine bakmaksızın iş imkanı sunuyor. 106 personel için yayınlanan ilanların her geçen gün artacağını söyleyebiliriz. Sizde Adecco da çalışmak istiyorsanız alt kısımdaki linke tıklayarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/adecco-is-ilanlari-c2348-p14805/

Bir önceki yazımız olan Tekzen Yapı Market Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Iş Ilanları, TEKZEN açık pozisyonlar ve TEKZEN başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.