Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Ada Denizcilik Gemi Elemanı Alımı 2015

Ada Denizcilik Gemi Elemanı Alımı 2015

 

Ada Denizcilik Gemi Elemanı Alımı 2015

Yüksek gelir ve kariyer hedefleyen seyehat engeli olmayan en az ilk okul lise, üniversite mezunu 18 45 yaş arası uluslararası-yurtiçi gemilerde ve deniz araçlarında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere personeller alınacaktır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Yat Kaptanı /Güverte tayfası / Makina tayfası /Elektirikçi / Aşçı / Garson / departarında : Kuru yük-roro(yolcu)- tanker -gaz-konteyner-özel ve turistik yatlarda dolgun maaş + sgk +ikramiye ve tüm sosyal haklarla çalışacak personeller.

Gemiadamı cüzdanı olması tercih sebebidir.

GEMİADAMI CÜZDANI hazır olmayan acemi personneler için M.E.B ve denizcilik haberleşme bakanlığı onaylı anlaşmalı kurummuzda tam teşekküllü gemiadamı yetiştirme kursları düzenlenmemekteyiz.

AŞÇI; 12 GÜN temel stcw Eğitmi

GARSON (kamarot): 12 GÜN temel stcw Eğitimi

ELEKTİRİK:12 GÜN temel stcw Eğitimi

GEMİCİ (güverte tayfası): 36 GÜN 12 gün stcw +24 gün mesleki eğitim toplam :36 gün

YAĞCI (makina tayfası ): 36 GÜN 12 gün stcw + 24 gün mesleki eğitim toplam : 36 gün

YAT KAPTANI : Topamda 90 GÜN BİR AY STAJ

iş başvurusu onaylanan personellerimiz gerekli sertefikalandırma ve evrak işlemlemleri bittikten sonra iş başı yapabilir.

İş Başvurusu Adresi:

https://www.secretcv.com/ada-denizcilik-24782/gemi-elemani-is-ilanlari-665292

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. abdullah dedi ki:

    Bu işin ve maasin gerçekçiliği nedir nasıl inanabiliriz

    1. İbrahim okay dedi ki:

      Sadece çalışmaya mecburum anneme bakıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdilik kurs görmek istiyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.