Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Abalıoğlu Personel Eleman Alımı 2016

Abalıoğlu Personel Eleman Alımı 2016

Abalıoğlu Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Ülkemizin seçkin kuruluşlarından olan Abalıoğlu Holding özellikle iletken bakır üretiminde büyük yatırımlar yaparak ülke ekonomisine ciddi bir katkıda bulunmaktadır. Ürettiği ürünleri dünyanın bir çok ülkesine satan Abalıoğlu Holding Arge çalışmaları ile birlikte Müşteri memnuniyetini artırmak için 2016 yılı için personel alımları yapılacaktır. Abalıoğlu firması personel alımlarını büyük titizlikle yürütmektedir. Bu ilana başvurmak için haberimizi sonuna kadar okuyunuz.

Abalıoğlu personel alımı iş ilanları 2016 kaç kişi ile alınacak alım yapılacak pozisyonları merak edenler için ayrıca detay vereceğiz. Abalıoğlu holdinğ sadece Er bakır firması için değil diğer faaliyet gösterdiği sektörler içinde personel alımları yapacaktır. Bir çok kişiye ekmek kapısı Abalıoğlu Holdinğ yeni personel alımları ile çalışan ağınıda genişletecek diyebiliriz.

Abalıoğlu personel alımı iş ilanları 2016 da hangi kadrolar için yapılacak diye merak edenler için yaptıgımız incelemede karşımıza çıkan ilanlar şu şekildedir.
♦ Üretim Mühendisi,
♦ Üretim Operatörü,
♦ Bütçe ve Finansal Planlama Uzman Yardımcısı,
♦ Şirket Şoförü,
♦ İnsan Kaynakları Müdürü,
♦ İnsan Kaynakları Uzmanı,
♦ Tasarım Mühendisi.

Abalıoğlu personel alımı iş ilanları 2016 yılında bu pozisyonlar ile yapılacak olup, En fazla personel alımı Denizli ili için yapılacaktır. Bunların dışında İstanbul ve Aksaray gibi şehirlerde de yapılacaktır, bu ilanların dikkatlice takip edilmesi gerekmektedir. Yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek ve diğer güncel ilanları da görmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/abalioglu-holding-is-ilanlari-c9253-p34131/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Mehmet Raşit Aytaç dedi ki:

    Harita teknikeriyim. Katarda daha önce çalıştım ve tekrar çalışmak istiyorum.

  2. Gultac dedi ki:

    Evde davettiye katlama boncuk isi yapmak istiyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.