Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

A101 Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

A101 Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

A101 Personel Alımı İş İlanları 2016

Türkiye’nin her bölgesinde tüm mahallelerinde şuba açan A101 marketler grubu bu şubeleri için personel alımı yapacaktır. Kariyer sitelerini kullanarak internet üzerinden ilanlar yayınlayan A101 marketleri, geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2016 yılı içerisin’de eleman alımlarına devam edecektir. A101 marketleri, kurulduğu günden bu güne kadar almış olduğu personellerle de ülke genelinde iş istihdamına’da büyük katkı sağlamaktadır.

A101 personel alımı 2016 yılı içerisinde toplam kaç personel alacak net bir bilgiye sahip değiliz, ama yeni açılan şubelere çok sayıda personel alımı yapacak diyebiliriz. İlk açıldığı dönemlerde büyük şehirlere şube açmaya başlayan A101 marketleri artık market ağını Tüm şehirler ile birlikte artık ilçelerede şubeler açmaya başlamıştır.

A101 personel alımı 2016 yılı için hangi kadrolar ile yapılacak diye araştırdığımız da alt kısımdaki pozisyonlar karşımıza çıkmaktadır.

♦ Mağaza Personeli / Şişli Bölge,
♦ Genel Başvuru / Kıraç,
♦ Genel Başvuru / Bursa,
♦ Mağaza Sorumlusu

A101 personel alımı 2016 yılı için hangi pozisyonlarda yapılacak inceleyecek olursak bu ilanlar arasında öne çıkanlar yukarıdaki gibidir. Fakat ilanlar 15 günlük periyotlarda güncellenmektedir. A101 marketleri için iş başvurusu yapmak isteyen adaylar başvuru şartlarını inceleyerek iş başvurusu yapabilirler. Güncel ilanları incelemek ve ilanlara iş başvurusu yapmak için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/a101-is-ilanlari?firma=186533

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. filiz dedi ki:

    MERHABALAR KONYA DA YAŞIYORUM BU İŞİ YAPMAK İSTİYORUM İŞİMİ İTİNA VE TİTİZLİKLE YAPARIM ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.