Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

4 Farklı Hava Yolu Şirketi Personel Almaya Devam Ediyor

4 Farklı Hava Yolu Şirketi Personel Almaya Devam Ediyor

4 farklı hava yolu şirketlerinin personel alımı ilanlarına başvurular devam etmektedir. Hangi hava şirketleri bunlar diye merak ediyorsanız; Türk Hava Yolları, Atlasjet, Pegasus ve SunExpress hava yolu şirketleri için başvurular devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bu hava yolu şirketleri ayrı ayrı ilanlar yayımlamıştı. Bizlerde bazılarını sizlere haber etmiştik. Fakat şimdi bunları birleştirip bir yazı hazırlamak ve bu ilanlar hakkında bilgi vermek istedik.

Havalimanları iş ilanları her zaman çok başvuru alan kategorilerden olmuştur. Özellikle İstanbul’da yaşıyorsanız bu işlere ulaşmanız daha kolay olacaktır. Hava yollarında çalışmayı bir çok insan istemektedir. Hem maaşlarının yüksek olması, hem çalışma koşullarının iyi olmasından dolayı bu ilanlara çok başvuru gelmektedir. Bu şirketler gittikçe büyüdüklerinden ve yeni yeni hava yolları açıldığından mecburen personel sayılarını arttırmaları gerekiyor. Bu durumda hem kendi siteleri aracılığı ile hemde kariyer siteleri üzerinden ilanlar yayımlayarak yeni personeller alıyorlar.

Havalimanında Çalışmak

Hava yollarının sunduğu iş imkanları oldukça iyidir. Özellikle evinize yakın bir yerde havalimanı varsa bu iş sizin için çok iyi olacaktır. Hava yolunda çalışmak gayet güzel bir durumdur. Herkeste bir disiplin vardır. Çalışma ortamı sıcak ve güzeldir. Çalışma saatleriniz ve alacağınız maaş belirlidir. Bu da çalışan insana bir güvence vermektedir. İşinizi iyi yaptığınız sürece ise iş ile bağlantınızın kesilme oldukça zor durumdur.

Havalimanı İş Başvuruları İçin Aranan Genel Şartlar

Hava yolu şirketleri personel alımı ilanlarını yayımlarken, yanlarında ise başvurular için aranan şartlardan bahsetmektedirler. Her hava yolu şirketinin aradığı başvuru şartlar değişebilmektedir. Fakat genel olarak bazı kriterler bulunmaktadır. Bir de hava yolu şirketleri personel alımı yaparken, alım yapacağı pozisyonlara göre başvuru şartlarının değişiklik gösterebileceğini unutmayınız. Vereceğimiz link üzerinden başvurmak istediğiniz pozisyon için aranan şartlara bakmak daha doğru olacaktır. Bizim belirttiklerimiz genel şartlardır.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Alım yapılacak kategoriler için belirtilmiş eğitim bölümlerinden mezun olmak,
  • Bir çok pozisyon için Yabancı Dil biliyor olmak
  • Erkek başvuru yapacak adayların askerliklerini yapmış olmaları veya en az 1 yıl tecilli olması gerekiyor.
  • Görevini yapmasına engel olacak sağlık problemi bulunmuyor olmak
  • İletişimi iyi olmak

Nasıl Başvururum

Bir önceki yazımız olan Eti Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alıyor başlıklı makalemizde etİ personel alımı, güvenlik görevlisi iş ilanları ve Şoför Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

4 Farklı Hava Yolu Şirketi Personel Almaya Devam Ediyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. yılmaz dedi ki:

    ben ucak ici temizlik te calısmak isterim cep email.ylmzdrsn45@hotmail.com

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.