Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 McDonald’s İş İlanları Personel Alımı

2016 McDonald’s İş İlanları Personel Alımı

McDonald’s Personel Alımı İş İlanları 2016

1940 yılında ABD’nin Kaliforniya eyaletinde ilk restoranı açılan ve bugün günde yaklaşık 70 milyon kişiye hizmet veren fastfood devi olan McDonald’s Türkiye’de bulunan yüzlerce şubesinde çalıştırmak üzere bir çok kişiyi işe alacak.

McDonald’s 2016 da Tecrübeli Personel Peşinde Olacak

Personel alımında çeşitli pozisyonlarda görev almak isteyen adayları değerlendirmeye alan McDonald’s daha çok fastfood sektöründe tecrübe sahibi olan kişilerden yana tercihini kullanıyor. Binlerce çalışanı bulunan ve her geçen gün büyüyen fastfood zincirinin içerisinde bulunan restoranların personel ihtiyacını karşılamak amacıyla her sene olduğu gibi 2016 yılında da işçi alımlarına devam edecek.

McDonald’s Personel Alımı 2016 İş Pozisyonları

2016 yılında yapılacak olan McDonald’s personel alımlarında şu pozisyonlarda alım yapılacak diyebiliriz. 

  • Dış servis elemanı (Motorlu Kurye)
  • Ekip personeli
  • Müşteri temsilcisi
  • Teknik bakım görevlisi
  • Temizlik personeli
  • Cafe Satış Temsilcisi

2016 McDonald’s personel alımlarını bu pozisyonlarda gerçekleştirebileceği gibi daha üst düzey pozisyonlarda da gerçekleştrebilir. Bu pozisyonların dışında farklı ilanlarda bulunmaktadır. McDonald’s 2016 yılının sonuna kadar alımlarına devam edecektir. Çünkü her geçen gün sayısı artan alışveriş merkezlerinin yanında yeni açılan McDonald’s şubeleri için eleman ihtiyacı artmaktadır.

Yazımızın yukarısında belirtmiş olduğumuz pozisyonlarla birlikte McDonald’s fastfood şirketinin farklı alanlarda vereceği ilanlarla iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aşağıda paylaşacağımız linkten ilanları takip ederek bu büyük hamburger ailesinin bir üyesi olmak için şans bulabilirler.

https://www.eleman.net/mcdonald-s_f409330.html

Bir önceki yazımız olan T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2016 Sözleşmeli Personel Alımı başlıklı makalemizde 2016 gıda mühendisi alımı, 2016 sözleşmeli personel ve 2016 sözleşmeli personel başvuru şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2016 McDonald’s İş İlanları Personel Alımı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.