Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2016 Güvenlik Görevlisi Alımları

2016 Güvenlik Görevlisi Alımları

Güvenlik Görevlisi Alımları 2015

Bildiğiniz gibi her yerde özel güvenlik personeli çalıştırılıyor. Özel güvenlik özellikle Lise Mezunu gençlere iş istihdamı açısından bulunmaz fırsat diyebiliriz. Artık Kamu kurumları başta olmak üzere hastaneler, şirketler, holdingler, kurumsal şirketler belirli aralıklarda güvenlik personeli alıyor. Elbette bu ilanlara başvurabilmek için  özel güvenlik sertifikasına sahip olmak gerekiyor. Bazı şirketler sertifika olmasına rağmen kendi şartlarını da koyabiliyor boy, kilo fiziki özelliklerde bu şartlar arasında yer alabiliyor.

Özel güvenlik alımı 2016 yılında son hız devam edecekmiş gibi görünüyor. Özel güvenlik alımı yapan şirketleri de iyi seçmek çok önemli özellikle kurumsal özel güvenlik şirketlerini tercih etmeniz gerekiyor. Bizde sizin için kurumsal özel güvenlik şirketlerini araştırdık. Sizde kalıcı ve gelecekte kadrolu bir işiniz olsun istiyorsanız büyük güvenlik personeli alan şirketleri tercih etmeniz çok önemli.

 

Özel güvenlik memuru olarak çalışmak isteyen adaylar kısa bir arama ile yüzlerce ilan ile karşılaşabilirler. Özel güvenlik olarak başvuru yapacak adaylar bazı konulara dikkat etmeleri gerekiyor. İlk olarak yayınlanan ilanın içeriğini detaylı okumaları gerekiyor. Başvuru şartları nedir siz belirtilen şartlara uyuyormusunuz ? Bu şartları detaylı incelerseniz başvurunuzu en doğru şekilde yapabilirsiniz.

Özel güvenlik alımı yapan büyük kurumsal şirketlerin iş ilanları için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/guvenlik+gorevlisi

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.