Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ziraat Teknoloji Personel Alımı 2016

Ziraat Teknoloji Personel Alımı 2016

Ziraat Teknoloji Personel Alımı 2016

Bankacılık sektöründe çalışmak isteyen bir çok insanın çalışmak için ilk tercihi haline gelmiş olan  Ziraat Teknoloji personel alımlarına ara vermeden devam ediyor. Alımlarını her pozisyon için birden fazla kişiye iş imkanı vermesi iş arayanları daha şanslı hale getiriyor diyebiliriz.  Ziraat Teknoloji 2016 personel alımı için kariyer siteleri üzerinden ilanlar vererek alımları yönetmektedir.

Ziraat Teknoloji personel alımı 2016  da kimleri işe alacak kaç kişi ile yapacak incelediğimizde net bir sayı veremiyoruz fakat; ilanlara bakacak olursak 5 pozisyon boş bu pozisyonlar için alımları zaman kaybet meden yapacak olan  Ziraat Teknoloji alımlarında deneyim sahibi insanlara öncelik vermektedir. Alım yapılacak kadroları incelediğimizde şu ilanlar verilmiştir.

– İş Analisti,
– Yazılım Mühendisi,
– Yazılım Geliştirme Yönetmen Yardımcısı,
– Ağ (Network) Yönetimi Mühendisi,
– Yazılım Mühendisi.

Ziraat Teknoloji personel alımı 2016  yılında yukarıda verilen pozisyonlarda işe alımları yapacaktır. İhtiyaçları dogrultusunda yeni ilanlarda yayınlayan Ziraat Teknoloji alımlarını Kariyer net üzerinden vermektedir. İlanlara başvuru yapmak isteyenler sayfanın altındaki linki kullanarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ziraat-teknoloji-a-s-is-ilanlari-c2033-p11341/

Bir önceki yazımız olan Garanti Emeklilik Personel Eleman Alımı 2016 başlıklı makalemizde Eleman, Eleman Alımı ve Eleman Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.