Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Yeni Mezun Personel Alımı Başladı 2016

Yeni Mezun Personel Alımı Başladı 2016

Yeni Mezun Personel Alımı İş İlanları 2016

Firmalar 2016 yılında inanılmaz bir şekilde iş ilanı yayınlamaktadır. Bu ilanları incelediğimizde en fazla personel alımı yapan firmalar yeni mezun adaylar için ilanlar yayınlıyor. Çok farklı sektörlerdeki firmalar yeni mezun olmuş insanlar arasından şartlara uyan adaylar için personel alımlarına başlayacağını duyurdu. Bu iş ilanları genellikle tecrübesiz ve yeni mezun olmuş adaylala yapılacak olup bu ilanlara tüm herkes başvurabilir.

Yeni Mezunlar için iş ilanı yayınlayan sektörlerden bir kaç tanesi alt kısımda verildiği gibidir Sizde bu sektörlerden mezun olduysanız iş ilanlarını inceleyip başvuru yapabilirsiniz.

♦ Tekstil Sektörü (506)
♦ Giyim Sektörü (289)
♦ Sağlık Sektörü (236)
♦ Perakende Sektörü (231)
♦ Mağazacılık Sektörü (Tekstil) (220)
♦ Ticaret Sektörü (215)
♦ Hizmet Sektörü (199)

Yukarıdaki sektörlerin alım yapması ile birlikte yeni mezun olan insanlara iş imkanı sunmaktadır. Sizde yeni mezun oldunuz ve bir iş arıyorsanız size uygun olan sektörlerdeki iş ilanlarını kesinlikle inceleyiniz. Bu sektörlerde ilan yayınlamış firmaların başvuru şartlarını ve şirketleri incelemek için alt kısımda verilmiş olan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/yeni+mezun

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yeni Mezun Personel Alımı Başladı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.