Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Yaşar Holding Personel Eleman Alımları İş İlanı

Yaşar Holding Personel Eleman Alımları İş İlanı

Yaşar Holding Personel Alımı

Ülkemizin yükselen değeri Yaşar Holding personel alımlarına devam ediyor. Yaşar Holding son yıllarda bir çok sektörde faaliyetlerini genişleterek sürdürmeye devam ediyor. Yaşar Holding bulunduğu sektörlerdeki şirketleri için personel alımları yapmaya başlamıştır. İhtiyaçları doğrultusunda personel alımı yapan Yaşar Holding, yayınladığı pozisyonlar için belli başlı şartları yerine getiren adayları başvuru sürecine dahil etmektedir.

Yaşar Holding personel alımı için vermiş olduğu ilanları incelediğimizde çok sayıda pozisyon için ilan karşımıza çıkmaktadır. Yayında olan ilan sayısı yaklaşık olarak 50 kadardır. Her pozisyon için birden fazla alım yapacağını düşünürsek alımların çok sayıda olacağını söyleyebiliriz.

Yaşar Holding personel alımı hangi pozisyonlarda yapılacak yaptığımız araştırmada verilen ilanlar şu şekildedir.

– Üretim Mühendisi,
– Bakım Mühendisi,
– İç Kontrol Sorumlusu,
– Yalıtım Satış Temsilcisi,
– Ürün Yöneticisi,
– Dağıtım Memuru.

Yaşar Holding personel alımı yukarıda verilen pozisyonlarla yapılacak olup bu ilanlarla birlikte yayında olan onlarca ilanda kariyer sitesi üzerinden yayına verilmiştir. Sizde Yaşar Holding iş ilanlarına başvurmak için alt kısımdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yasar-holding-a-s-is-ilanlari-c1038-p412/

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.