Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Yamata Personel Alımı İş İlanları 2015

Yamata Personel Alımı İş İlanları 2015

Yamata Personel Alımı İş İlanları 2015

Dünyanın dört bir yanında yaptığı inşaatlarla uluslararası arenada adından söz ettiren Yamata Yatırım, 1999’da kuruldu. Kısa sürede çok sayıda üst ve altyapı projelerine imza atan şirket, Rusya’nın yanı sıra eski Sovyetler Birliği ülkelerinde, Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da da inşa ettiği projelerle faaliyetlerini sürdürüyor.

Otel, eğitim kompleksleri, alışveriş merkezleri, havaalanı ve hastane gibi inşaat projelerinin yanı sıra, altyapı çalışmaları ve sanayiye yönelik endüstriyel projeleriyle de öne çıkan şirket, mimarinin yanı sıra kalitesi nedeniyle de en çok tercih edilen şirketler arasında yer alıyor. Yamata’nın başarısındaki en önemli unsur ise her boyutta ve içerikteki inşaat projelerini yönetme, tasarlama, planlama ve en kısa sürede hayata geçirme yeteneği…

Sıklıkla personel alımı yapan Yamata aynı zamanda kişilere yurt dışında çalışma imkanı da sunmuş oluyor. Aşağıda vereceğimiz linkten başvurunuzu yaparak, açık pozisyonlara göre değerlendirilmiş oluyorsunuz.

Genel Başvuru

Yamata’nın sürekli gelişen, kendini yenileyen yapısı içerisinde; işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak ve performansı ile fark yaratacak adaylar; web sitemiz üzerinden iş başvurusu yapabilirler.

Eleman Seçim Prosedürü
İnternet iş arama siteleri ve web sitemiz üzerinden yapılan başvurular incelenerek uygun görülen adaylar İnsan Kaynakları yetkilileri ile görüşerek öndeğerlendirmeden geçirilir. Aranan niteliklere sahip adaylar, detaylı görüşme için çalışması öngörülen bölüm yetkilileri ve İnsan Kaynakları Yöneticisi ile görüştürülür. Pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda, belirli testlerle desteklenen görüşmeler sonucunda adaylar uygun pozisyonlara yerleştirilir.

Yamata Rusya Personel Alımı :http://www.yamata.com.tr/tr/insan-kaynaklari/is-basvuru-formu

Bir önceki yazımız olan Çırağan Sarayı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Çırağan Sarayı eleman alımı, Çırağan Sarayı insan kaynakları ve Çırağan Sarayı iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yamata Personel Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. mehmet kekeç dedi ki:

  Mekanik ve kaynakciyim ve terstavan alcipan ustasıyım hertürlü boya isleri ustasıyım 05347267303

 2. Burak dedi ki:

  3 yıllık fore kazık operotorum yurt dışı deneyimim var rus cam var her türlü makinayı kullanırım fore kazik makinasin

 3. Burak dedi ki:

  Ekibim var demir cim yagcim kaynak cim iş cim herşey mevcut haberinizi bekliyorum

 4. slm ben eletirik ustasiyim 31yasin dayım yurtdışında bircok projede caslim ve calismaktayim pano desant zayif akim ve kuvvetli akimda yapilir ekipde var ihtiyac olursa yamatayla caliamak isterimtlf

 5. Umit boluk dedi ki:

  Slm ben borucu ve tank montaj supervizoruyum ve aynı zamanda projem izin ettiğim vardır ve ekibim muvcutur is aramaktayım saygılarımla selamlıyorum telfon haberder etmenizi arz ederim

 6. SAdik gurgen dedi ki:

  Mrhblar arkadaşlar hayırlı işler bende sadık yurtdışı işi arıyor çelik ve allemınyon dada çalışmışım sertikifamda vardır bir yıl Türkmenistan çalıştım iş bitiminde geldik

 7. Ziya dedi ki:

  Formenim elektrik ekibim var 2 yıllık yurtdışı deneğimiz var

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.