Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türk Hava Yolları Personel Alım İlanı 2016

Türk Hava Yolları Personel Alım İlanı 2016

Türk Hava Yolları Personel Alım İlanı 2016

Türk Hava Yolları yaptığı duyuruda Bilgi Teknolojileri bölümünde çalıştırılmak üzere tecrübeli çalışma arkadaşları aramaktadır. Türk Hava Yollarında Bilgi Teknolojileri bölümünde çalışmak isteyenler aşagıdaki iş başvuru şartlarını inceleyip başvuru yapabilirsiniz.

Türk Hava Yolları İş Başvuru Şartları

♦ T.C. vatandaşı olan adaylar,
♦ Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmayan adaylar,
♦ Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği 2 yıl tecilli olan adaylar,
♦ 01.01.1981 tarihinden sonra doğmuş olan adaylar,
♦ Seyahat engeli olmamak; uluslararası projelerde görev alabilecek ve proje terminlerine uygun tempoda çalışabilecek olan adaylar,
♦ Takım çalışmasına yatkın, kişisel motivasyonu yüksek olan adaylar,
♦ Araştırmayı ve öğrenmeyi seven, yaratıcı bir yapıya sahip olan adaylar,
♦ İngilizce seviyesinin 01.03.2014 tarihi itibariyle en az aşağıdaki değerlerde olduğunu belgeleyebilmek ya da THY A.O.’nun yapacağı dil sınavında başarılı olan adaylar,

Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol

  • Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir.
  • İlan, yeterli başvuru alınana kadar yayında kalacaktır.
  • Bir aday ikiden fazla pozisyona başvuramayacaktır.
  • İlan kriterlerini sağlayan adaylar yazılı sınav ve mülakat aşamalarına davet edilecektir.

THY İş Başvuru Adresi:

http://www.turkishairlines.com/tr-tr/kariyer/kariyer-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Diyanet İşleri Başkanlığı Müfettiş Yardımcısı Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 mart ayı memur alımı, 2016 mart ayı personel alımı ve diyanet işleri başkanlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.