Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TÜBİTAK Personel Alımı 2016

TÜBİTAK Personel Alımı 2016

TÜBİTAK Personel Alımı 2016

TÜBİTAK personel alımı yapıyor. 26 Şubat 2016 tarihinde Devlet personel başkanlığınca yayınlanan ilanda bilgi işlem daire başkanlığında görevlendirilmek üzere 2 adet bilgi işlem personeli alınacaktır. Alım yapılacak personeller TÜBİTAK’a bağlı devlet kurumları ve işletmelerin sistem gücellemesi, güvenliği, yedeklemesi gibi bir çok sorumluluk için görevlendirilmek için personel alacaktır. Alım yapılacak personeller için bazı genel ve özel şartlar istenmiştir. Sizde bu şartları taşıyorsanız iş başvurusu yapabilirsiniz.

ADAYLARDA ARANACAK GENEL KOŞULLAR
– Kamu haklarından yasaklanmamış olan adaylar.
–  Askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak (erkek adaylar için).
–  Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmayan adaylar.
–  Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık,
nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmayan adaylar.
–  Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak (Üniversite not sistemleri 100’lük sistemde olan adayların not ortalamalarının 4’lük sisteme çevrilmesinde Yükseköğretim Kurulunun 4’lük Sistemdeki Notların 100’lük Sistemdeki Karşılıkları Tablosu kullanılacaktır.
–  Aşağıdaki şartı sağlıyor olmak.

Başvuru yapmak isteyen adaylar Devlet personel başkanlığı internet sitesini ziyaret ederek ilanın detaylarını inceleyebilirler. Detaylar için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Ilan_Menu.aspx

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Satış Temsilcileri Alıyor 2016 başlıklı makalemizde İş Bilgisi, İşin Olsa ve karİyer İŞ hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TÜBİTAK Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.