Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Toyota Araba Fabrikası İşçi Alımı 2016

Toyota Araba Fabrikası İşçi Alımı 2016

Toyota Araba Fabrikası İşçi Alımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye’de Kocaeli ve Sakaryada’ki Toyota otomobil fabrikasının devasa üretim tesisleri bulunmaktadır. binlerce çalışanı olan Toyota Türkiyede oldugu gibi tüm dünyayadada satışlarını artırmaktadır.

Satışlarının artması ile hedef büyüten toyota yeni işçi alımları yapacagını duyurdu. Sizlerde toyota çalışmak istiyorsanız bu ilanlara başvurabilirsiniz.

Toyota Fabrikasına alınacak olan personellerin Teknik Lise , Lise veya Yüksekokul Mezunu olma şartı aranmaktadır. Sizde toyota fabrikasında çalışmak istiyorsanız Yenibiriş iş ilan sitesindeki ilanlara başvurabilirsiniz.

Toyota İş Başvurusu:

http://www.yenibiris.com/toyota/uretim-elemani-is-ilani/629705

Bir önceki yazımız olan Aris İlaç Personel Eleman Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde Ali Raif İlaç Şirketi AR-GE İlanları 2016, ARİS İlaç Sanayi Açık Pozisyonlar 2016 ve İstanbul İlaç Sanayi İş İlanları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. mehmet yetgin dedi ki:

    Meraba an itibari ile AYD.otomotiv de burç boyama işinde çalişmaktayim.toyata ile çalişmak isterim

  2. Huseyin dedi ki:

    Merhaba eşim Japon ve uzun yıllar Japonyada yaşadım. İleri derecede japoncam vardır.japonya daki Toyota fabrikasında kısa bir süre çalıştım. Burda sizinle çalışmak isterim.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.