Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Temizlik ve Çay Servisi Elemanı Alımları 2016

Temizlik ve Çay Servisi Elemanı Alımları 2016

Temizlik ve Çay Servisi Elemanı Alımları 2016

Ülkemizde hizmet vermekte olan yüzlerce şirketin personel ihtiyaçları için her gün bir çok sektör için personel alım ilanları yayınlanıyor. Bu şirketler için Mavi yaka ve Beyaz yaka personel alımlarıyla birlikte ofislerde çay ve temizlik işlerini yapabilecek insanlarada ihtiyaç duyulmaktadır. Firmalar tarafından belli başlı kişisel özelliklere sahip olanlar çay servisi ve temizlik elemanı olarak çalışabiliyor.

Çay servisi ve temizlik elemanı alımları Büyük şehirler başta olmak üzere bir çok ilimizde hız kesmeden devam ediyor. Bizde vasıfsız insanların yapabilecekleri Çay servisi ve Temizlik elemanı alan şirketleri inceledik. Alımlar için karşımıza yüzlerce ilanla karşılaştık. Sizde çay servisi ve temizlik elemanı alım ilanlarından faydalanmak istiyorsanız detaylara geçelim.

Çay servisi ve temizlik elemanı alımları için inceleme yaptığımızda karşımıza çıkan pozisyonlar şu şekildedir.

♦ Garson,
♦ Bulaşıkçı,
♦ Servis Elemanı,
♦ Çay – Temizlik Eleman,
♦ Mutfak Görevlisi,
♦ Temizlik Görevlisi,
♦ Temizlik Elemanı.

Çay servisi ve temizlik elemanı alımları  2016 yılında yukarıda verilen pozisyonlarda yapılacaktır. 2016 yılı içerisinde hız kesmeden devam edecek alımlardan faydalanmak isteyenler sayfanın alt kısmında verilen bağlantı linkini kullanarak iş başvurusu yapabilirler.

http://www.yenibiris.com/cay-servis-ve-temizlik-elemani-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. hayriye serdar dedi ki:

  Hsbc bankada 12 yıl cayservisi dışarı işleri yaptım

 2. kader pazarbaşı dedi ki:

  bankalarda resmi kurumlarda vb çaycılık işi arıyorum istanbul avrupa

 3. Meral dedi ki:

  Kadıköy ve üsküdar civarınd bankalard çaycılık iş arıyorum

 4. Meral dedi ki:

  Kadıköy ve üskudar civarınd bankalard çaycılık işi arıyorum

 5. songül dedi ki:

  alanya da bankalarda çay temizlik işi arıyorum

 6. Yilmaz mertol dedi ki:

  Adım yilmaz soyadım mertol bekar İlköğretim mezun çalıştım yerler doğan dergi temizlik isleri yapıyordum doğan dergi taşeron bir temizlik firmasıdı sonra eae ketil cay ve temizlik servisi yapıyordum bunar dan önce 14 yıl Robert Coffee ve kahve Mania gibi cafelerde garsonluk yaptim şimdi kurumsal bir şirket ofiste temizlik ve cay servis işi arıyor iletişim bilgileri saygılarımla arz ederim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.