Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Tapu Kadastro 2 bin 662 Personel Alacak

Tapu Kadastro 2 bin 662 Personel Alacak

Tapu Kadastro 2 bin 662 Personel Alacak

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü personel ihtiyaçlarını karşılamak için 2016 yılı içerisinde Türkiye genelinde 4A kadrosuna toplam Bin 162 adet 4B kadrosuna ise 1500 adet personel için talepte bulunmuştur.

Suriyeli sığınmacılar için avrupadan Türkiyeye gönderilecek olan 3 milyar euro için Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu  ”Henüz bir para resmi olarak aktarılmış değil. Kaçak göç ile ilgili mücadelemizi sürdürüyoruz” dedi.

Tapu kadastro için alınması planlanan personeller için ilanın tam metni alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak detaylara ulaşabilirsiniz.

http://www.memurlar.net/haber/569163/2.sayfa

 

Bir önceki yazımız olan Türk Hava Yolları Personel Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde 2016 mart ayı memur ilanları, 2016 mart ayı personel alım ilanları ve 2016 mart ayı thy personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.