Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Tam Plastik İşçi Ve Personel Alımı 2016

Tam Plastik İşçi Ve Personel Alımı 2016

Tam Plastik İşçi Ve Personel Alımı 2016

Tam Plastik 40 senedir İstanbul’da üretime devam etmektedir. İstanbul Beylikdüzü ve Gürpınar da üretime devam eden Tam plastik 20 bin m2 lik fabrikasında görevlendirilmek üzere mavi yaka ve beyaz yaka işçi ve personel alımı yapacağını duyurdu. Tam Plastik kurumsal yapısı ile bünyesinde 350 personel barındıran ve tekstil fabrikalarına ve perakende sektöründe faaliyet gösteren bir çok firmaya askılık üretimi yapmakta olan Tam Plastik personel alımı yapacaktır.

Tam Plastik personel alımı iş ilanları 2016 yılı içerisin’de kaç personel alacak diye bakacak olursak 2016 yılının ilk ilanında 16 pozisyonda personel almayı hedeflemektedir. Tam Plastik 2016 yılı içerisinde bir çok kişiye iş istihdamı sağlayacak diyebiliriz.

Tam Plastik personel alımı iş ilanları 2016 yılı için hangi kadrolarda alım yapılacak diye baktığımızda alt kısımda verilen ilanlarla karşılaştık.

♦ Otomasyon Mühendisi,
♦ Sevkiyat Şoförü,
♦ İdari İşler Uzmanı,
♦ İnsan Kaynakları Uzmanı,
♦ İhracat Uzmanı,
♦ Güvenlik Görevlisi,
♦ Kamyon Şoförü

Tam Plastik  personel alımı iş ilanları 2016 yılı için verilmiş olan ilk ilanlar yukarıda verildiği gibidir. Öne çıkan bir kaç ilanı paylaştık elbette bu ilanlarla birlikte çok sayıda iş ilanıda bulunmaktadır. Tam Plastik iş ilanları‘nı belirli aralıklarla güncellemektedir. Sizde bu ilanları inceleyip iş başvurusu yapmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tam-plastik-ve-kalip-san-is-ilanlari-c36077-p35045/

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.