Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TAI – TUSAŞ Personel Alımı 2016

TAI – TUSAŞ Personel Alımı 2016

TAI – TUSAŞ Personel Alımı 2016

Havacılık sektöründe hizmet vermeye devam eden kurumsal bir şirket olan TAI – TUSAŞ personel alımları için ilanlar vermeye devam etmektedir. 2016 yılında personel alımlarına ara vermeden devam edecek olan TAI – TUSAŞ alım yapmayı planladığı personellerde son derece seçici olup belli başlı şartları yerine getiren adayları bünyesine işe almaktadır. Sizde TAI – TUSAŞ firmasının iş ilanlarını yakından takip etmek istiyorsanız sitemizi takip ederek ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

TAI – TUSAŞ personel alımı 2016 da kaç personel alacak net bir rakam veremiyoruz fakat; Şuan kariyer sitesi üzerinden 22 ilandan fazla pozisyon için ilan verilmiştir. Bu ilanlarabaşvuruların tümünü incelemeye alan TAI – TUSAŞ bünyesi için uygun adayları belirleyip işe alım sürecine dahil etmektedir.

TAI – TUSAŞ personel alımı 2016 yılında alım yapacağı pozisyonlar alt kısımda verildiği gibidir.

– Uzay Sistemleri EMC ve RF Tasarım Mühendisi,
– Veri, Bilgi, Sensör Füzyon Uzmanı,
– Propulsion Aerodynamics Engineer,

– Beka Analiz Mühendisi,
– Siber Güvenlik Uzmanı,
– Uçuş Ekip Planlama Uzmanı.

TAI – TUSAŞ personel alımı 2016 yılında alım yapacağı pozisyonlardan bir kaç tanesi yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlarla birlikte yayında olan çok sayıda ilanda yine kariyer sayfası üzerinden verilmiştir. Başvuru yapmak isteyenler alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak başvuru yapabilirler.

http://www.kariyer.net/tusas-turk-havacilik-ve-uzay-sanayi-a-s-is-ilanlari-c1042-p456/

Bir önceki yazımız olan Yaşar Holding Personel Eleman Alımları İş İlanı başlıklı makalemizde deneyimsiz personel alımı, deneyimsiz personel alımı 2016 ve Holding Iş Ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.