Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sağlık Bakanlığı Yazılım Uzmanı Alıyor

Sağlık Bakanlığı Yazılım Uzmanı Alıyor

SAGEM Yazılım Uzmanı alacak

Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren (SAGEM) Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü yazılım uzmanı alacak. SAGEM genel müdürlüğü bünyesinin çalışan ihtiyaçları doğrultusunda yazılım uzmanı alımı yapacağını ilan etti.

Sağlık Bakanlığı, son zamanlarda internet üzerinden saldırıları önlemek alt yapısını güçlendirmek için uzman yazılımcılar alacağını duyurdu.

SAGEM’e başvuruda bulunmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 4 şubat olarak verilmiştir. Başvuru yapacak adayların 4 yıllık bilgisayar alanında mühendislik bölümünden mezun olmları gerekmektedir. Bunun la birlikte en az 5 yıl tecrübesi olması gerekmektedir.

İlanın Tam Metni İçin tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Dizi Ve Film Setlerinde İş İmkanları 2016 başlıklı makalemizde Dizi Setleri İş İlanları 2016, Dizi Setlerinde Çalışacak Eleman Alımı İlanları 2016 ve Dizi Setlerinde Kameraman Olarak Çalışmak hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.