Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Realty World İş Başvurusu 2016

Realty World İş Başvurusu 2016

Realty World İş Başvurusu 2016

Türkiyenin konut satışı ve kiralama şirketleri arasından sıyrıllıp kendini ön plana çıkarmış olan Realty World, personel alımları yapacagını duyurdu. Aslen Amerikan şirketi olan Realty World, Büyük şehirlerde hizmet vermeye devam ediyor. Emlak ve gayrimenkul ofislerinde çalıştıracak personeller alacaktır.

Türkiye’de Emlak sektöründe bir atılım yapan Realty World şirketi hedefleri doğrultusunda daha fazla personel çalıştırmayı hedeflemektedir. Emlak sektörü çalışanlarının ilk tercihi olan Amerika kökenli Realty World emlak danışmanlıgı hizmetleri ile de hizmet kalitesini ön plana çıkarmayı hedefliyor.

Sizde emlak sektöründe iş arıyorsanız Realty World 2016 iş İlanlarına başvuruda bulunabilirsiniz..

Realty World iş ilanlarına başvuru yapmak için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Abdi İbrahim İlaç Sanayi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Abdi İbrahim ilaç iş başvurusu, Abdi İbrahim İlaç işçi alımı ve Abdi İbrahim İstanbul iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.