Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

İzbeton Personel Alımı İş İlanları 2015

İzbeton Personel Alımı İş İlanları 2015

İzbeton Personel Eleman Alımı 2015

İzbeton iş ilanları 2015  yılında bir çok iş arayan için iş imkanı saglamaktadır. Bu ilanlara başvuruda bulunabilir ve belki de kısa zamanda iş sahibi olabilirsiniz.

Şirketimiz 18.10.1990 tarihinde kurulmuştur.Kuruluş amacı İzmir Büyükşehir Belediyesinin stratejisi doğrultusunda,Fen İşleri Daire Başkanlığı ve İZSU Genel Müdürlüğü ile müştereken; kaliteden taviz vermeden zamanında İzmir metropol alanı içersindeki belediyelere hizmet götürmektir. Gerek İzmir Büyükşehir Belediyesi nin gerekse diğer belediyeler ile özel kurum ve kuruluşların alt yapı ve sanat yapıları ile tüm çalışmalarında şirketimiz öncü bir şirket haline gelmiştir. Makine parkı ve teknik donanımı ile şu anda Ege nin en büyük taahhüt firması olma özelliğini korumaktadır.

İzbeton İnsan kaynakları tarafından yayınlanmış olan açık pozisyonları ve  ilanları İsterseniz beraber inceleyelim.

Adaylarda Aranan Özellikler

  • İnsan ilişkileri güçlü bir yapıda olmak,
  • Yenilik ve gelişime açık olmak,
  • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek olmak,
  • Sonuç ve verimlilik odaklı olmak,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemek,

Uygun Pozisyonlar:

  •  Genel Başvuru

İzbeton personel ve eleman alımı iş ilanları bu şekilde verilmiştir.Bu ilanlar  haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İnternet sitemizden güncel ilanları takip edebileceğiniz gibi bu ilanlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bir diğer yandan aşağıda verdiğimiz link adresi üzerinden bu ilanların detaylarına, diğer ilanlara ulaşabilir ve bunların hepsine eğer isterseniz bu adres üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

İzbeton Personel Eleman Alımı İş Başvuru Adresi:.

http://www.izbeton.com.tr/Iletisim

Bir önceki yazımız olan Çırağan Sarayı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Çırağan Sarayı eleman alımı, Çırağan Sarayı insan kaynakları ve Çırağan Sarayı iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Vedat yenigul dedi ki:

    İssisizim e sinif ehliyete sahibim mememde ikamet ediyrm asil meslegim insaat dekorasyon allci boya Yasim 38 kalici ve devamli calisabilicek bir ise ihyiyacim var bana yardimci olurmusunuz

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.