Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İlköğretim Mezunu Personel Alımı 2016

İlköğretim Mezunu Personel Alımı 2016

İlköğretim Mezunu Personel Alımı İş İlanları 2016

Ülke genelinde her gün binlerce iş ilanı yayınlanıyor. Yayına çıkan ilanlar içerisinde en çok alımlar Üniversite mezunları arasından yapılıyor. Sonrasında ise Lise mezunları için binlerce ilan yayınlanmaktadır. Bir çok kişi tarafından merak edilen konulardan biride ilköğretim mezunları için iş imkanları nedir hangi pozisyonlarda ilköğretim mezunları işe alınacak sizler için bir inceleme yaptık.

İlköğretim mezunu personel alımı 2016 için toplam kaç kişi ile yapılacak bir rakam vermek çok zor ama verilen ilanlara bakacak olursak bu alımların çok sayıda olduğunu söyleyebiliriz. Yaptığımız araştırmada karşımıza çıkan bir kaç pozisyon şu şekilde verilmiştir.

– Genel Başvuru,
– Oto Yıkama Elemanı,
– Sevkiyat Elemanı,
– Temizlik Personeli,
– Gemi Elemanı,
– Yemekhane Görevlisi.

İlköğretim mezunu personel alımı 2016 da alım yapılacak olan sektör ve pozisyonlardan sadece bir kaç tanesi yukarıda verildiği gibidir bu pozisyonlar gibi yayında olan yine çok sayıda ilanda y,ne kariyer sayfası üzerinden yapılmaktadır. Sizde başvuru yapmak istiyorsanız alt kısımdaki linki kullanarak başvuru sayfasına girebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/ilkogretim-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. murat dedi ki:

    slm
    45 yaşındayım 32 senelik oto motor-mekanik ve elektironik ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum

  2. Mehmet karacizmeli dedi ki:

    Yardımcı olursanız sevinirim orta okul mezunuyum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.